Ara

Güzel, Taze

Kızarıklıkları ve renk eşitsizlikleriniı nasıl nötrleyebilirsiniz?

Renk Eşitleme

Göz çevrenizi nemlendirdikten sonra, gri,mor ya da kahverengi olarak gördüğünüz renk eşitsizlikleri olan bölgelere Corrector uygulayınız. Bu adıma koyu halkalara Creamy Concealer uygulayarak devam ediniz. Kızarıklıkları kapatmak için burun ve ağız çevrenize Skin Foundation SPF 15 uygulayın ve yüzünüzün kalan kısmına dağıtın. Hafif formülü cilt tonunuzu eşitleyecek kapatıcı bir baza sahiptir ve cildinizdeki kızarıklıkları kolayca cilt tonunuza eşitler.

Kızarıklıkları Kapatma

Skin Foundation Stick bölgesel kapatmalar için mükemmel çözümü önermektedir. Cildinize uygun tonu seçin ve daha fazla kapatıcılık istediğiniz bölgelere Full Coverage Touch Up Brush ile tampon hareketlerle uygulayın ve Sheer Finish Pressed Powder'ı uygulayarak sabitleyin.

Sıcaklık ve Aydınlık Bir Dokunuş Yapın

Eğer cildinizin donuk ve yorgun bir görünümü var ise Highlighting Powder'ın Pink Glow tonunu elmacık kemiklerinize Sheer Powder Brush ile uygulayarak, cildinize canlılık kazandırabilirsiniz. Pürüzsüz ve aydınlık bir bitiş için Retouching Powder'ın White tonunu tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Oynayın

Eğer düşük göz kapaklarınız var ise dış köşelerden başlanarak çekilmiş düzgün bir eyeliner gözlerinizi büyük göstermenize yardımcı olur. Long-Wear Gel Eyeliner kirpik dipleriniz boyunca uygulayın ve eyelinerı yumuşak hareketlerle dış köşelere doğru dağıtın. Dudaklarınıza Extra Lip Tint sürerek dudaklarınızı nemlendirirken büyütebilir ve yumuşak bir pembe tonuyla renk verebilirsiniz.