IŞILTILI MAKYAJ

İster hafif ister yoğun... Bobbi Brown ile makyajınıza ışıltı katın.

IŞILTILI BİR CİLT İÇİN GEREKEN İLK ADIM cilt bakımıdır. Öncelikle cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırın. Daha sonra cildinizi nemlendirerek pürüzsüz ve ışığı daha fazla yansıtan bir yüzey oluşturun.

HAFİF IŞILTI İÇİN renkli nemlendiricinizin veya fondöteninizin altına aydınlatıcı bir balm uygulayın. Renkli nemlendiricinizin veya fondöteninizin üstüne ise ince bir katman halinde cilt tonunu eşitleyen aydınlatıcı pudra sürün. Ya da makyajınızı tamamladıktan sonra parmak uçlarınızla yanaklarınıza Soothing Balm uygulayın.

YOĞUN IŞILTI İÇİN elmacık kemiklerinizde allığınızın üstüne bir katman halinde aydınlatıcı pudra uygulayın. Dekolte bölgesine de az miktarda sürün. Bunun yerine makyajınızı tamamladıktan sonra parmak uçlarınızla yanaklarınıza Face Oil uygulayabilirsiniz.

GÖZLERİ ÖN PLANA ÇIKARMAK İÇİN ışıltılı ve ışığı yansıtan bir far seçin ve bunu göz kapağının üstüne ve kaş kemiğinin altına uygulayın. Podyumlardan ilham alan görünüm için, gözün iç köşesine ve alt kirpik çizgisi boyunca hafifçe uygulayın.

BOBBI BROWN İPUCU: Modern bir görünüm için ışıltıyı yüzünüzün sadece 1-2 yerine uygulayın.