5 DAKİKADA MAKYAJ

Zahmetsiz makyajın hızlı ve basit yolları.

CİLDİNİZİ NEMLENDİRDİKTEN SONRA Corrector ve Concealer sürerek göz altı bölgesini aydınlatın. Tazelenmiş ve zinde bir görünüm için uygulamayı gözün iç köşesine ve ayrıca kirpik çizgisine mümkün olduğunca yakın yapın.

DAHA SONRA EŞİT BİR CİLT TONU İÇİN dilediğiniz renkli nemlendiriciyi hafif ve şeffaf bir katman oluşturacak şekilde tüm yüzünüze uygulayın ya da sadece cilt tonunun kırmızı olduğu veya eşit olmadığı bölgelere Foundation Stick ile uygulama yapın. Makyajı sabitlemek için az miktarda aydınlatıcı pudra sürün.

CİLDİNİZE DOĞAL BİR IŞILTI KATMAK İÇİN elmacık kemiklerinize Pot Rouge sürün. Bu allığın rengi, yanaklarınızı çimdiklendiğinde aldığı renge yakın olmalıdır.

GÖZLERİNİZİ HAFİFÇE BELİRGİNLEŞTİRMEK İÇİN kaşlarınızı doğal kaş renginize uygun bir tona sahip bir brow shaper uygulayın.

SADE BİR GÖZ MAKYAJI İÇİN göz kapaklarınıza doğal tona sahip bir kremsi göz farı ve kirpiklerinize 1-2 kat yoğun siyah maskara uygulayın.

MAKYAJIN SON ADIMI OLARAK doğal pembe veya gül kurusu bir tonda ruj ya da gloss uygulayın.

This content contains code that should not be entered into CMS content.

Please remove the code and put it instead into templates and/or the site's CSS or Javascript files.

This code risks breaking the site's frontend display, breaking the CMS edit screen, and causing difficulties when localizing this content to another locale.