SÜRPRİZ HEDİYELER İÇİN ÇARKI ÇEVİRİN

Şanslı hissediyor musunuz? Mini ürünler veya %20'ye varan indirim hediyenizi kazanmak için çarkı çevirin. Lütfen çevirmeden önce şartlar ve koşulları okuyun.*

çevirme hakkınız kaldı.

HEDİYENİZ...

ÜZGÜNÜZ!

HEDİYENİZ!

KULLANIN & ALIŞVERİŞ YAPIN TEKRAR ÇEVİRİN

çevirme hakkınız kaldı.

Geri Dönün

ŞARTLAR & KOŞULLAR

*Promosyon, 01/09/2020 gece yarısı veya stoklar tükendikten sonra kesinlikle sona erer. Kullanılacak orijinal boy veya deneme boyu ürünler yalnızca seçilen renklere göre değişir. Her müşteri için günlük en fazla 3 çevirme hakkı mevcuttur. Sipariş başına bir hediye mevcuttur. Çevirdiğiniz ve kazandığınız son ödül, gün içinde kullanabileceğiniz ödüldür; kazandıklarınızı kaydedemezsiniz. Bu nedenle, bir kez çevirirseniz ve kazandığınız ödülü beğenirseniz, kasada hemen kullanmanızı öneririz. Yeniden çevirip başka bir hediye kazanmadan önce, mevcut kazandığınız hediyeyi alışverişte kullanmak için 24 saatiniz olacak. Gün içinde kazanılan hediyeler arasından seçim yapılamaz. Çevirdiğiniz ve kazandığınız son hediye sepetinizde otomatik olarak uygulanacaktır. Kazandığınız hediye, sepetinizden kaldırılamaz ve bir sonraki çevirişinize kadar alışveriş sepetinizde görünür. Sepetinizi boşaltırsanız hediyeniz kaldırılır ve önceki oyununuzdan sonraki 24 saat içinde tekrar oynayabilirsiniz. Tüm hediyeler işaretlenir ve mağazada iade edilemez, kredi veya nakit karşılığında Bobbi Brown online ya da mağazalar üzerinden değişim veya iadel gerçekleştirilemez. Her oyuncunun başarılı olacağını garanti edemeyiz. Bobbi Brown Cosmetics Türkiye, promosyonu istediği zaman geri çekme hakkını saklı tutar. Hediyeler belirtildiği gibidir, devredilemez ve nakit alternatifi yoktur. Bu promosyonla ilgili hiçbir mutabakat yapılmayacaktır. Siparişinizi iade ederseniz, herhangi bir hediyeyi iade edemezsiniz. Bu teklife sadece www.bobbibrown.com.tr adresinden ulaşılabilir.

BU OYUN BİTTİ

KAZANMAK İÇİN ÇEVİR, BUGÜN DAHA FAZLA OYNAMA HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Üye Ol Bobbi Brown ile ilgili en güncel gelişmeleri ilk siz öğrenin.

ÜZGÜNÜZ!

BİR SORUN OLUŞTU, LÜTFEN TEKRAR DENEYİN.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Üye Ol Bobbi Brown ile ilgili en güncel gelişmeleri ilk siz öğrenin.

BUGÜNKÜ OYUN HAKKINIZI KULLANDINIZ

3 ÇEVİRME HAKKINIZ 24 SAAT SONRA YENİLENECEKTİR.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

Üye Ol Bobbi Brown ile ilgili en güncel gelişmeleri ilk siz öğrenin.

Üzgünüz, oyunda kazanılan ödüller PRO Üyeliğinizle birlikte kullanılamaz.

Kazanmak için Çevir 08/10/2020, gece yarısında sona erer. 08/10/2020 tarihinde sona erer. Lütfen çevirmeden önce tüm Şartlar & Koşullar'ı buradan okuyun.
Yükleniyor