Ara

Sunset Pink

Gün batımı renklerinden ilham alınan canlı ve ışık saçan görüntü.

Maksimum aydınlık görüntü için Radiance Boost Mask ile cildinize peeling yaparak başlayın. İnce bir tabaka halinde uygulayıp 2-5 dakika kuruması için bekledikten sonra ılık su yardımıyla dairesel hareketlerle masaj yaparak cildinizi arındırın. Daha sonra Hydrating Eye Cream ve Hydrating Face Cream ile cildinizi nemlendirerek makyaja hazırlayın. Daha parlak ve canlı bir görünüm için tüm yüzünüze Extra Illuminating Moisture Balm uygulayın.

Koyu halkaları nötrülize etmek ve daha parlak ve açık gözlere sahip olmak için ince bir katman halinde Intensive Skin Serum Corrector  Light Peach ve Intensive Skin Serum Concealer  Cool Sand kullanın; kirpik çizgisine olabildiğince yakın uygulama ve daha çok kapatıcılık için Concealer Blending Brush ile uygulama yapabilirsiniz. Foundation Brush’ı kullanarak burun kenarları, ağız çevresi ve kızarıklık olan yerlerden başlayarak Intensive Skin Serum Foundation’ı yüzünüze uygulayın.İhtiyaç duyarsanız cildin geri kalan kısımlarına da uygulama yapabilirsiniz.

Dar uçlu hassas karıştırma fırçası

990.00 TL
990.00 TL

Ustalıkla açı verilmiş fondöten fırçası

1240.00 TL
1240.00 TL

Kenarları yumuşatmak için yumuşak fırça

990.00 TL
990.00 TL

Yanaklarınızda güneşten bronzlaşmış efekti yaratabilmek için Sheer Color Cheek Tint Sheer Pink uygulayın ve parmaklarınız yardımıyla saç diplerinize doğru dağıtın. Daha sonra Face Blender Brush yardımıyla elmacık kemiklerinizin yüksek kısımlarına bir miktar Highlighting Powder Sunset Glow uygulayın.

Dark Brow Kit ile kaşlarınızı şekillendirip sabitleyin. Kaşınızın seyrek olduğu bölgelere Shadow in Mahogany ve dolgunlaştırılması gereken yerlere Eye Shadow in Saddle uygulayın. Kaşlarınızı sabitlemek için Natural Brow Shaper & Hair Touch Up in Clear ile tarayın.

Long-Wear Eye Base ile göz kapaklarınızı makyaja hazırlayın. Cream Shadow Brush’ı kullanarak kirpik çizginizden katlanma bölgesine kadar Long-Wear Cream Shadow’ın YENİ tonu Nude’u uygulayın.  Angle Eye Shadow Brush ile göz kapağının üst kısımlarına Sparkle Eye Shadow in Silver Moon uygulayın. Dana aydınlık bir görüntü için Angle Eye Shadow Brush’ın konik ucu ile göz pınarlarına Silver Moon uygulayın.

Gözlereidaha da belirginleştirmek için Ultra Fine Eye Liner Brush ile kirpik hizanıza Long-Wear Gel Eyeliner in Steel Ink uygulayın; gözleriniz açıkken görünebilecek kadar kalın bir uygulama yaptığınızdan emin olun. Dolgun ve uzun kirpikler için üst kirpiklerinize 2-3 kat Smokey Eye Mascara, alt kirpiklerinize ise Intensifying Long-Wear Mascara uygulayın.

Küçük şekillendirici far fırçası

990.00 TL
990.00 TL

Hassas çizgiler için ince, sıkı yapılı fırça

990.00 TL
990.00 TL

Black Ink

EN ÇOK SATAN

Suya dayanıklı, bulaşmayan eyeliner

1050.00 TL
1050.00 TL

Uzun süre kalıcı, hacim veren maskara

1400.00 TL
1400.00 TL