Ara

MÜKEMMEL CİLT BAKIMI

Doğru cilt bakımı, cildinizin anında canlanmasını sağlar.

NEMLENDİRİCİ tüm cilt tipleri için en önemli üründür. Jel, krem, balm... Dokusu ne olursa olsun, doğru nemlendirici kullanıldığında her cilt anında daha taze, daha pürüzsüz ve daha nemli gözükür. Nemlendirici aynı zamanda cildi makyaja hazırlamanın en iyi yoludur.

NEM SEVİYENİZİ AYARLAMAK İÇİN farklı dokuları bir arada kullanabilirsiniz. Cildinizin ekstra kuru, gergin ve rahatsız olduğu günlerde, ilk olarak cildinizi neme doyurmak için hafif kremsi bir nemlendirici ve daha sonra nemi cildinize hapsetmek için yoğun bir balm veya yağ sürün.

HEDEFE YÖNELİK BAKIM YAPMAK İÇİN serum uygulayın. Aktif bileşenlerin derinlemesine nüfuz etmesini sağlamak için temizleyiciden sonra ve nemlendiriciden önce uygulayın.

YAĞ BAZLI TEMİZLEYİCİLERDEN VE NEMLENDİRİCİLERDEN korkmayın. Temizleyicilerdeki yağlar makyajı ve kiri etkili bir şekilde temizler fakat cildi soymaz. Yağ bazlı nemlendiriciler de nemini kolayca kaybeden kuru ciltler için harika bir seçenektir.

GÜNEŞ KREMİNİ her gün kullanarak güneşe uzun süre maruz kalmanın neden olduğu hasarlara karşı cildinizi koruyun. SPF 15 ve üzeri geniş spektrumlu bir güneş kremi seçin.