Ara

Kolayca Mükemmellik

Doğal güzelliğinizi kolayca nasıl vurgulayabilirsiniz?

Cilt Bakımı ile Başlayın

Doğru cilt bakımı makyajınızı uygulamadan cildinizdeki kızarıklıkları yok etmede yardımcı olur. 2-3 damla Bobbi Brown Remedies Skin Relief No. 80—temiz ve kuru cildinize uygulayın—gözle görülür bir biçimde kızarıklıkları azaltır ve cildi pürüzsüleştirir. Bu adıma Hydrating Face Cream ve Hydrating Eye Cream kullanarak devam edin ve bu adım cildinizi makyaj için ferah ve pürüzsüz olacak şekilde hazırlar.

Cildiniz için bir baz yaratın

Renk eşitsizliğinin önüne geçmek için, tüm ihtiyacınız olan şey aydınlık bitişli bir kapatıcı. Skin Foundation SPF 15 su bazlı formulüyle sarı alt tonlu cildinize daha sağlıklı ve taze bir görünüm kazandırır. Uygulamaya yüzünüzün orta kısmından başlayın yüzünüze dağıtmak için Foundation Brush'ı kullanın.

Aydınlatın

Elmacık kemiklerinize Highlighting Powder uygulayın— Pink Glow tonu cildiniz için ideal olur. Yüzünüze biraz sıcaklık ekleyin. Sheer Powder Brush ile pudrayı yüzünüzün yüksek kısımlarına ve yanaklarınıza uygulayın. Burnunuzu ve çenenizi küçük dokunuşlarla belirginleştirin.

Gözlerinizi Belirginleştirin

Siyah liner ile —üst kirpik diplerinize uygulayın—gözlerinizi belirginleştirin. Ultra Fine Eye Liner Brush kullanarak Long-Wear Gel Eyeliner uygulayın ve iç köşelerden dış köşelere doğru yoğun ve belirgin bir eyeliner çekin. İpucu: İç köşelerden dış köşelere doğru çekilen eyeliner gözlerinizi daha açık ve büyük gösterir. 2-3 kat Smokey Eye Mascara sürmeyi unutmayın.