Ara

Hazırlıklı & Işıltılı

Cildinizi kusursuz bir sonuç için nasıl hazırlarsınız?

Cilt bakımınız ile başlayın

Doğru cilt bakımı makyajınızı uygulamadan cildinizdeki kızarıklıkları yok etmede yardımcı olur. 2-3 damla Bobbi Brown Remedies Skin Relief No. 80—temiz ve kuru cildinize uygulayın—gözle görülür bir biçimde kızarıklıkları azaltır ve cildi pürüzsüleştirir

Tazelen ve Nemlendir

Makyajınızdan önce uyguladığınız doğru hazırlık cildinizi makyaja kusursuz bir şekilde hazırlar ve cildinizin görünümünü güzelleştirir. Hydrating Eye Cream ve Hydrating Face Cream bünyesindeki jojoba yağı ve sodyum hyaluronate ile cildinizi nemlendirerek nem bariyerlerini güçlendirir. Birlikte cildinize taze,sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Renkleri Dengeleyin

Yanaklar ve burun çevresi genelde kızarıklık problemi yaşanan bölümlerdir. Fondöteni bu bölgelere uygulamaya özen gösterin ve kalanı yüzünüzün diğer bölümlerine dağıtın. Skin Foundation Cushion Compact gibi sarı alt tonlu kapatıcılar kızarıklık problemlerini yok etmekte size yardımcı olacaktır.

Gözlerinize Işıltı Katın

Gözlerinizi Ultra Fine Eye Liner Brush kullanarak Long-Wear Gel Eyelinerın Sepia Ink rengiyle çerçeveleyin ; siyah-kahve renk tonu gözlerinizi yumuşak bir derinlik verecektir. Üzerine 2-3 kat Smokey Eye Mascara uygulayarak çarpıcı bir göz makyajına imza atın.