Ara

Mükemmel sonuç

Doğal güzel ve canlı bir cilt için nasıl makyaj yapmalısınız

Canlı Gözler

Yorgun görünen gözlerinizi yenilemek ve tazelemek için göz altlarınıza Hydrating Eye Cream sürerek makyaja hazırlayın. Krem emildikten sonraalt kirpik diplerinize ve iç köşelere Corrector uygulayarak renk eşitsizliklerini nötrleyin. Bu adıma Concealer uygulayarak aydınlatarak devam edin ve bu geçişi tüm yüzünüz için yapın.

Pürüzsüzleştirin

Eğer cildinizde açık ve koyu olmak üzere iki farklı ton var ise Skin Foundation Cushion Compact bu sorunu çözmek için size kusursuz bir sonuç sağlayacaktır. Eğer daha aydınlık bir sonuç istiyorsanız koyulukları nötrleyecek bir ürüne ihtiyacınız olacaktır. Bir ince kat baz uyguladıktan sonra kompakt hareketlerle kapatıcılık istediğiniz noktalara fondöteninizi uygulayabilirsiniz.

Isıtın ve Harmanlayın

Cildinizdeki ton farklarına Bronzer ekleyerek geçiş sağlayın. Bronzing Powderı seçerken cildinize en uygun tondaki ürünü seçmelisiniz ve bu ürünü cildinizle harmanlamalısınız. Bu seçim size doğal ve pürüzsüz bir sonuç yaratacaktır.

Gözlerinizi Parlatın

Long-Wear Cream Shadow in Peach Bronze tonunu uygulayarak gözlerinize ışıltı katın ve gözlerinizin iç köşelerini aydınlatın.