MODERN GÜZELLİK

Işıltılı gözler ve öne çıkan dudaklar, bu şık gelin görünümünü tanımlıyor.

1. ADIM

Göz altınıza Hydrating Eye Cream hafifçe parmak uçlarınızla sürün ardından temiz cildinize Vitamin Enriched Face Base sürün.

2. ADIM

Göz altı bölgenize kendi cilt tonunuzun bir ton açık renginde Instant Full Cover Concealer sürüp, Concealer Blending Brush ile yanaklarınıza doğru yayın..

3. ADIM

Ten renginizdeki Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 fondötenini Full Coverage Face Brush ile tüm yüzünüzü kapatacak şekilde sürün. Ardından Retouching Loose Powder ile yüzünüzde sabitleyin.

4. ADIM

Elvis Duran tonundaki Bronzing Powder  ve Bronzer Brush ile yüzünüzde yüksek bölgelere renk verin. Ardından yanaklarınıza çok hafif Blush Brush ile Peony tonunda Blush sürün. Angled Face Brush ile elmacık kemiklerinizi Highlighting Powder ile aydınlatın.

5. ADIM

Kaşınızdaki seyrek ve boşluk kalmış bölgeleri Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil ile doldurun ve Waterproof Brow Shaper ile sabitleyip şekil verin.

6. ADIM

Eye Shadow Brush ardımı ile göz kapaklarınıza Velvet renk tonundaki Metallic Eye Shadow sürün. Ardından Angled Eye Shadow Brush ile Taupe tonundaki Eye Shadow ile gölgelendirme yapın. Göz pınarlarınızı ve göz kapağınızın iç köşe bölgesini Moonstone tonundaki Luxe Eye Shadow ile aydınlatın.

7. ADIM

Black rengindeki Long-Wear Gel Eyeliner ile üst kirpik diplerinize Ultra Fine Eyeliner Brush ile ince bir çizgi çekin. Ardından alt kirpik diplerinize hafifçe Smokey Eyeliner Brush yardımıyla Saddle tonundaki Eye Shadow dumanlı etkiyi yakalayın.

8. ADIM

Bir kaç kat Smokey Eye Mascara sürün ve Intensifying Long-Wear Mascara ile sabitleyip kirpiklerinize hacim kazandırın.

9. ADIM

Dudaklarınıza renk verin ve Luxe Lip Color Retro rengi ile ön plana çıkarın. Lip Brush ile daha kolay ve kalıcı olarak uygulayabilirsiniz.