Ara

MULTIDIMENSIONAL
METALLIC EYES

Yeni Luxe Eye Shadow’u satın alın ve anında etki için kuru uygulamayı, yoğunluk için ıslak uygulamayı ve extra boyut için ıslak&kuru uygulamayı beraber kullanın.

ANINDA ETKİ İÇİN KURU UYGULAMA

  1. Luxe Eye Shadow – Overheated tonunu, Angle Eye Shadow fırçası yardımı ile tüm göz kapağınızın en iç bölgesinden dışına kadar uygulayın
  2. Luxe Eye Shadow – Chlorophyll tonunu, ombré etkisi yaratmak için gözün sadece dış kenarlarına doğru yoğunlaştırarak ikinci katı uygulayın.
  3. Ucu nemli olan Ultra Fine Eye Liner fırçanızdaki Luxe Eye Shadow - Chlorophyll tonunu üst ve alt kirpik diplerinize uygulayın. Üst kirpik diplerinize çektiğiniz çizgiyi gözünüzün dış köşesine kadar uzatın. Böylece daha sıcak, dumanlı bir efekt yaratıyor olacaksınız.

ISLAK YOĞUNLUK

  1. Angle Eye Shadow fırçanıza biraz su püskürtün ve Luxe Eye Shadow – Overheated tonunu tüm göz kapağınızın en iç bölgesinden dışına kadar uygulayın
  2. Nemli fırçayı kullanarak, Luxe Eye Shadow - Chloropyhll tonunu, ombré etkisi yaratmak için gözün sadece dış kenarlarına doğru yoğunlaştırarak ikinci katı uygulayın.
  3. Ucu nemli Ultra Fine Eye Liner fırçasınızdaki Luxe Eye Shadow - Chlorophyll tonunu üst ve alt kirpik diplerinize uygulayın. Üst kirpik diplerinize çektiğiniz çizgiyi gözünüzün dış köşesine kadar uzatın. Böylece daha sıcak, dumanlı bir efekt yaratıyor olacaksınız.

ISLAK & KURU UYGULAMALARINI KOMBİNLEYEREK GÖZLERİNİZE EXTRA BOYUT KAZANDIRIN

  1. Ucu nemli olan Angle Eye Shadow fırçanızı kullanarak Luxe Eye Shadow – Sun Flare tonunu tüm göz kapağınızın en iç bölgesinden dışına kadar uygulayın
  2. Sürdüğünüz bazın kuruması için biraz bekledikten sonra kuru olan Angle Eye Shadow fırçanızı kullanarak Luxe Eye Shadow – Sun Flare tonunu kaş çizginize kadar ve göz kapağınızın iç bölgesine uygulayın.
  3. Ucu nemli olan Ultra Fine Eye Liner fırçanız ile üst ve alt kirpik diplerinize çizgi çekin.

DAHA FAZLA LUXE ARZU EDERSENİZ;

Yoğun pigmentli, derinlemesine nemlendiren Luxe Lip Color, metalik Luxe Göz Makyajınıza mükemmel uyumu sağlayacaktır.

DAHA FAZLA LUXE ARZU EDERSENİZLuxe Lip Color Satın Al