Ara

Her zaman Işıldayın

Kuru ve solgun cildinizi nasıl canlandırırsınız?

Pürüzsüz bir başlangıç

Eğer kusurlu ve kuru bir cildiniz var işe doğru hazırlık aşaması pürüzsüz bir fondöten uygulamasıyla başlar.Ölü deri hücrelerini nazikçe cildinizden uzaklaştırın bunun için Buffing Grains gibi ürünleri kullanabilirsiniz veya sadece su ve günlük temizleyicinizi kullanabilirsiniz.

Nemlendirici Ekleyin

Nem zengini Extra Repair Moisturizing Balm cildinizi hem nemlendiricek hemde pürüzsüzleştirecektir. İçeriğindeki shea yağı ve doğal yağlı formulüyle cildinizde yumuşak ve aydınlık bir etki bırakır.

Doku ve Tonu Eşitleyin

Bölgesel lekeler cilt dokusunu bozabilir. Bunları kapatmak için Skin Foundation Stick i tercih edin. Bu sarı tabanlı kapatıcı renk eşitsizliklerini nötrleyerek kremsi formulüyle ağırlık yapmadan cildinizdeki lekeleri kapatır. Cildinize uygularken Full Coverage Face Brush kullanın ve daha fazla kapatıcılık istediğiniz bölgelere bir kat daha uygulayın.

Gözlerinizi Belirginleştirin

Gözlerinizle oynamak ve kaşlarınızı belirginleştirmek dikkati cildinizden uzaklaştıracaktır. Kaşlarınızı belirginleştirmek ve güçlü bir görünüm elde etmek için Dark Brow Kit kullanınız ve doğal bir şekil veriniz. Gözleriniz için Long-Wear Gel Eyeliner Black Ink rengini tercih edin ve üzerine 2-3 kat Smokey Eye Mascara uygulayın.