Ara

Yaşsız güzellik

Kendinize nasıl sürekli devam edecek sıkı bir görünüm verebilirsiniz?

Hazırlan & Işılda

Extra Repair Moisture Balm ve Extra Eye Repair Cream'i çizgilerinizi ve koyu halkalarınızı belirginsizleştirmek ve nemlendirmek için kullanın. Extra Illuminating Moisture Balm ise fondötenin altında cildinize sağlıklı doğal bir aydınlık verir.

Tazelen & Aydınlat

Cildinizin su dengesini sağlamak ve aydınlık bir bitiriş yaratmak için su bazlı bir fondöten olan Skin Foundation SPF 15 uygulayın. Corrector ve Creamy Concealer uygulayarak göz altlarınızı kapatın ve göz altı çevrenizi aydınlatın. Eğer göz kapağınızda kırmızılık var ise Long-Wear Cream Shadow Nude rengini göz kapağınıza geçerek renk eşitlemesi yapınız.

Derinlik Katın

Ultra Fine Eye Liner Brush kullanarak Long-Wear Gel Eyeliner Black Ink tonunu üst kirpik diplerinize uygulayın. Eyelinerınız gözleriniz açıkken görülebilecek kadar kalın olmalıdır. Kaşlarınıza kaş renginize uygun bir Eye Shadow ile belirginlik kazandırın. Uygulamayı Eye Brow Brush kullanarak yapın.

Isıtın ve Aydınlatın

Biraz renk eklemek sizi daha güzel ve ferah gösterir, fakat biraz fazlası da tam tersi etki yaratır. Eğer yanaklarınızda doğal bir renk varsa, Retouching Powder Pink rengini hafif bir allık olarak kullanın. Elmacık kemiği üzerine Highlighting Powder Pink Glow rengi yüzünüze tüm gün kalacak sağlıklı bir ışıltı ekler.