Ara

Cezbedici Bir Pırıltı

Güneşten pembeleşmiş yanaklar ve
pırıltılı göz kapaklar ile içinizi ısıtan bakışlar.


Şimdi Satın Al

Full Coverage Face Brush ile Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF 15 uygulayın. Göz altlarınıza Creamy Concealer Kit’deki Creamy Concelear’ı parmak ucunuzla hafif vuruşlar ile sürdükten sonra Concealer Blending Brush kullanarak Pressed Powder ile sabitleyin.

Çok hafifçe Angled Face Brush kullanarak Bronzing Powder – Stonestreet’i yüzünüzün yüksek noktalarına sürün. Daha sonra aynı fırçayı ile Illuminating Bronzing Powder – Antigua tonunu elmacık kemiklerinizin üzerine ve yanaklarınıza uygulayın.

Üst kirpik diplerinize YENİ Long-Wear Sparkle Stick – Aurora Pink tonunu sürün. Ardından Molten Bronze tonunu göz kapaklarınıza ve alt kirpik diplerinize uygulayın. Cream Shadow Brush ile köşelerini kenarlara doğru yedirerek yayın. İç köşelerine Retouching Face Pencil – Illuminating uygulayın.

Ultra Precise Eyeliner Brush ile üst kirpik diplerinize Long-Wear Gel Eyeliner – Black tonu eyeliner çekin ve ardından birkaç kat Eye Opening Mascara uygulayın. Brow Kit’deki göz farı ile kaşlarınızı doldurun.

Dudaklarınızı arka planda bırakacak bir renk olan Luxe Lip Color – Pale Mauve ile makyajınızı bitirebilirsiniz.