Bobbi Brown Makyajı - Özel Gün Makyajı

Fresh, temiz ve modern—daha iyi bir siz.

CİLDİNİZİ MAKYAJA HAZIRLAMAK İÇİN göz kremi ve yüz kremi sürün. Koyu renkli bölgelerin rengini açmak için gözlerinizin altına corrector uygulayın. Daha sonra koyu halkaların rengini açmak için en üste kapatıcı sürün.

KIZARIKLIKLARI VE EŞİT OLMAYAN CİLT TONUNU KAPATMAK İÇİN tüm yüzünüze cilt tonunu düzeltici fondöten uygulayın. Doğru renk tonu ve formül mükemmel bir şekilde yayılacak ve yokmuş gibi gözükecektir.

KAPATICIYI SABİTLEMEK İÇİN üstüne hafif ve ince bir katman halinde pudra sürün. İpucu: İlk olarak kapatıcıyı sürün ve iyice yayın. Pudrayı uygulamadan önce daha fazla kapatıcılığa ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin.

TÜM YÜZÜNÜZE VEYA SADECE CİLDİNİZİN PARLAMA EĞİLİMİNDE OLDUĞU YERLERE (ALIN, BURUN VE ÇENE) cilt tonunu düzeltici pudra sürün.

CİLDİNİZE SICAKLIK KATMAK İÇİN alın, yanaklar, burun ve çene gibi normalde güneşin değdiği bölgelere bronzlaştırıcı uygulayın. Kusursuz bir görünüm için boynunuza ve kulaklarınıza da az miktarda sürün.

ELMACIK KEMİKLERİNİZE allık uygulayın. Yumuşatmak için saç çizgisine kadar çıkın ve tekrar aşağı inin. En doğal görünüm için yanaklarınızın spor yaptığınızda veya çimdiklendiğinde aldığı renge yakın bir ton seçin.

KAŞLARINIZI HAFİFÇE BELİRGİNLEŞTİRMEK İÇİN kaş renginize uygun bir kaş pudrası, kaş kalemi veya kaş jeli kullanın. Uygulamayı kaşlarınızın başladığı noktadan bittiği noktaya doğru yumuşak darbeler kullanarak yapın.

KLASİK BİR BOBBI BROWN GÖZ MAKYAJI İÇİN kirpik çizgisinden kaş kemiğine doğru açık tonda bir far sürün. Alt göz kapağına orta tonda bir far sürün. Üst ve alt kirpik çizgilerine koyu tonda bir farla çizgi çekin. Son olarak 2-3 kat yoğun siyah maskara uygulayın.

NUDE LIPSTICK VEYA GLOSS sürün. Daha sonra dudaklarınızı doğal bir şekilde belirginleştirmek için uygun tonda bir dudak kalemiyle hafifçe çizgi çekin.