Ara

Doğal Güzellik

Nasıl daha canlı, doğal ve sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz?

Cildinizi Hazırlayın

Cildinizi fondöten uygulaması öncesinde nemlendirmek size fondöten uygulamasında mükemmel bir sonuç yaratacaktır. Eğer T- bölgenizde yağlanma mevcut ise, yağsız bir nemlendirici olan Vitamin Enriched Face Base 'ı cildinizi nemlendirmek ve ekstra bir parlaklık kazandırmak için kullanınız.

Renk Eşitsizliklerini Düzeltin

Göz kapağında kızarıklık ve gözaltında koyuluk yaşanan yaygın bir problemdir. Bu renk problemlerini düzeltmek için Corrector ve Concealerı birlikte uygulayarak göz altlarınıza ve göz kapağınıza pürüzsüz ve eşit tonlu bir görünüm kazandırınız. Kızarıklık probleminiz devam ediyorsa, nude tonlu bir göz farını kaş kemiğinizi geçmicek şekilde göz kapağınıza uygulayınız.

Cildinizi Isıtın

Skin Foundation SPF 15 hem cilt tonunuzu eşitleyecek hemde sarı alt tonlu vir fondöten olduğu için cildinize sıcaklık katacaktır. Yüzünüzün merkezinden uygulamaya başlayarak geri kalan kısmına dağıtınız. Retouching Powder Pink tonuyla düzeltmeleri yapınız ve fondöteninizi sabitleyiniz.

Kaşlarınızı Belirginleştirin

Brow Definer Brush kullanarak doğal kaş renginize uygun pudra bir Eye Shadow ile kaşlarınızı belirginleştirin ve yüzünüzü çerçeveleyin.