Ara

Kışkırtıcı bir görünüm

Cildinizi nasıl parlak ve gözlerinizi ön plana çıkaran bir görünüme kavuşturabilirsiniz?

Tazeleyin&Aydınlatın

Hızlı emilen bir nemlendiriciyi -Hydrating Eye Cream- göz çevrenizi pürüzsüzleştirmek ve hızlıca nemlendirmek için kullanın. Bu adımı Hydrating Face Cream ve Extra Illuminating Moisture Balm uygulayarak devam edin. Cildinizin nem geçirgenliğinin artacağını fark edeceksiniz.

Koyu Halkaları Saklayın

Göz altlarınızı nemlendirseniz bile koyu gözaltları yorgun bir görünüme sahip olmanıza neden olabilir. Gözlerinizi aydınlatmak ve uyandırmak için koyu renk gördüğünüz ve renk eşitsizlikleri olan bölümlere Corrector uygulayınız. Üzerine aydınlık bir görünüm vermek için ince bir tabaka halinde Creamy Concealer geçiniz. Kirpik diplerinizden iç köşelere doğru uyguladığınız Concealer renk eşitsizliklerini nötrlemenize ve aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Cildinizi Makyaja hazırlayın

Eğer cildinizde kızarıklık problemi var ise bu kızarıklıkları nötrlemek için sarı alt tonlu Skin Foundation Stick gibi bir fondöten kullanabilirsiniz. Skin Foundation Stick'in formulüyle ihtiyacınız olan yerlerde tam kapatıclık elde edebilirsiniz. Uygulamaya yüzünüzün merkezinden başlayın ve geri kalanına eşit bir biçimde Foundation Brush kullanarak dağıtın.