Ara

Daha bronz ve sıcak bir görünüm

Doğal bronz ve aydınlık bir görünümü nasıl elde edebilirsiniz?

Anında Daha Güzel Görünün

Hızlı emilen bir nemlendiriciyi - Hydrating Eye Cream- göz çevrenizi pürüzsüzleştirmek ve hızlıca nemlendirmek için kullanın. Bu adımı Hydrating Face Cream uygulayarak Extra Illuminating Moisture Balm uygulayarak devam edin. Cildinizin nem geçirgenliğinin artacağını fark edeceksiniz.

Koyu Halkaları Saklayın

Göz altlarınızı nemlendirseniz bile koyu gözaltları yorgun bir görünüme sahip olmanıza neden olabilir. Gözlerinizi aydınlatmak ve uyandırmak için koyu renk gördüğünüz ve renk eşitsizlikleri olan bölümlere Corrector uygulayınız. Üzerine aydınlık bir görünüm vermek için ince bir tabaka halinde Creamy Concealer geçiniz. Kirpik diplerinizden iç köşelere doğru uyguladığınız Concealer renk eşitsizliklerini nötrlemenize ve aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Cildinizi Makyaja hazırlayın

Eğer cildinizde kızarıklık problemi varsa bu kızarıklıkları nötrlemek için sarı alt tonlu Skin Foundation Stick gibi bir fondöten kullanabilirsiniz. Skin Foundation Stick'in formulüyle ihtiyacınız olan yerlerde tam kapatıclık elde edebilirsiniz. Uygulamaya yüzünüzün merkezinden başlayın ve geri kalanına eşit bir biçimde Foundation Brush kullanarak dağıtın.

Gözlerinizi ön plana çıkarın

Parlak bir cilt gözlerinizle çarpıcı bir görünüm elde etmeniz için mükemmel bir baz hazırlar. Göz makyajınıza Long-Wear Cream Shadow'un nude tonuyla başlayın , kirpik diplerinizden kırışıklık bölgenize kadar uygulayın bu adım göz kapağınızdaki renk eşitsizliğini nötrleminizi sağlayacaktır. Sonraki adım olarak Ultra Fine Eye Liner Brush kullanarak Long-Wear Gel Eyeliner'ı üst kirpik diplerinize uygulayın.