Ara

Yaşın Ötesinde Güzellik

Nasıl daha tazelenmiş bir görünüm elde edebilirsiniz?

Hazırla ve Sıkılaştır

Makyajınızdan daha başarılı bir sonuç almak için cildinizi boş bir kanvas olarak makyaja hazırlayın. Cilt bakımı ile başlayın.Bizim hem baz hem nemlendiricimiz Vitamin Enriched Face Base, cildinizi hazırlar, bu esnada Hydrating Eye Cream göz çevrenizi tazeler ve nemlendirir.

Gözlerinizi Aydınlatın

Koyu halkalar, renk eşitsizlikleri ve çizgiler sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterir.Daha taze ve canlı bir görünüm için koyulukları Corrector ile nötrleyin. Üzerine ince bir yapı olarak Creamy Concealer sürerek renk uyumsuzluğunu eşitleyin ve aydınlık bir görünüm kazandırın.

Nemlendirerek Kapatın

Eğer cildinizin biraz pürüzsüzleştirmesini istiyorsanız ve yoğun kapatıcılık istemiyorsanız Foundation Brush ile Skin Foundation SPF15 kullanarak bu adımı uygulayın. Nemlendirici formül çizgilerin görünümünü azaltır ve cildinize aydınlık bir görüntü verir. Kendinizi sadece daha taze ve sağlıklı olarak görmeniz için mükemmel bir formule sahiptir.

Çerçeveleyin

Light Brow Kit ile kaşlarınızı belirginleştirin. Düzeni bozan tüyleri cımbız yardımıyla alın ve boşluklara doğal kaş renginize uygun pudra Eye Shadow uygulayın.