Ara

Kolay güzellik

Doğal güzelliğinizi kolayca nasıl ortaya çıkarabilirsiniz?

Canlı Gözler

Yorgun görünen gözlerinizi yenilemek ve tazelemek için göz altlarınıza Hydrating Eye Cream sürerek makyaja hazırlayın. Krem emildikten sonra alt kirpik diplerinize ve iç köşelere Corrector uygulayarak renk eşitsizliklerini nötrleyin. Bu adıma Concealer uygulayarak aydınlatarak devam edin ve bu geçişi tüm yüzünüz için yapın.

Merkezden Başlayın

Kızarıklık ciltlerde yaşanan genel bir problemdir ve genelde burun çevresinde, ağız çevresinde ve yanaklarda görülmektedir. Doğru fondöten - biz Skin Foundation Cushion Compact öneriyoruz—kızarıklıkları kapatacak ve cildinize doğal bir görünüm kazandıracaktır. Uygulamaya yüzünüzün merkezinden başlayın ve yüzünüzün kalan kısımlarına doğru dağıtın.

Boyutlandırın

İsimlerinin tersine bronzerlarımız daha bronz bir görünüm için tasarlanmadı. Bronzerlarımız yüzünüze doğal bir sıcaklık katmak ve boyutlandırmak için tasarlandı, bu sayede cildiniz daha sıcak görünecektir. Bronzing Powder Medium tonunu uygulamak için Bronzer Brush kullanınız. Yüzünüzün üst bölgelerinden uygulamaya başlayınız.- Alnınız, çeneniz, burnunuz ve elmacık kemikleriniz.

Gözlerinizi Belirginleştirin

Kaşlarınızı belirginleştirmek için Light Brow Kit kullanındaha sonra Ultra Fine Eye Liner Brush ile üst kirpik diplerinize Long-Wear Gel Eyeliner in Caviar Ink tonunu uygulayınız.