Ara

Gözlerinizi Ön Plana çıkarın

Koyu halkalardan ve renk eşitsizliklerinden nasıl kurtulabilirsiniz?

Düzelte & Kapat

Gözlerinizi aydınlatmak ve kusurları kapatmak için alt kirpik diplerinize ve iç köşelere Corrector uygulayınız ve parmaklarınızla dağıtınız. Üzerine Creamy Concealer uygulayarak nötrleyin ve aydınlatın.

Pürüzsüzleştir

Cilt tonunuza uygun ve kapatıcılık vererek cilt tonunuzu eşitleyecek bir fondöten uygulayın. Skin Foundation SPF 15 Foundation Brush ile uygulayarak başlayın ve yüzünüzün merkezinden başlatıp geri kalanına dağıtın.

Kapatıcılığı Arttırın

Hiperpigmentasyon olan bölgelere daha fazla kapatıcı ekleyin bunu uygulamak için Full Coverage Touch Up Brush ile Skin Foundation Stick uygulayın. Full Coverage Touch Up Brush'ı tampon hareketlerle uygulayın bu uygulama ağırlık yapmadan size kusursuz bir kapatıcılık verecektir.

Isıtın

Retouching Powder in sıcak bir tonuyla cildinize sıcaklık verin ve aynı zamandada makyajınızı sabitleyin. Sheer Powder Brush ile uygulama yapın.

Çerçeveleyin ve Belirginleştirin

Eğer badem şeklinde gözleriniz ve güçlü kaşlarınız var ise belirginleştirmek için çok uğraşmanıza gerek olmayacaktır. Siyah Ink Liner ı üst kirpik diplerinize uygulayarak gözlerinize kışkırtıcı bir derinlik veriniz. Natural Brow Shaper & Hair Touch Up in Clear tonuyla kaşlarınıza şekil vererek doğal bir sonuç yaratınız.