Ara

KUSURSUZ KAŞ MAKYAJI

Kaşlarınızı mükemmel görünüme ulaştırmak için gereken ürünler ve bilgiler.

İYİ ŞEKİLLENDİRİLMİŞ KAŞLAR GÖZLERİNİZİ BELİRGİNLEŞTİRİR, daha zarif gözükmenizi sağlar ve gözlerinizin anında daha kalkık gösterir. Kaş ürününüzü tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre seçin. En kolay ve en doğal görünüm için bir Brow Shaper veya Kaş Farı tercih edin. Kaşlarınızı daha belirgin hale getirmek istiyorsanız veya kaşlarınızın arasında boşluk varsa, tercihinizi kaş kaleminden yana kullanın. En kalıcı görünümü ve uzun süre kalıcılığı da kaş jeli ile elde edebilirsiniz.

SİZE EN UYGUN KAŞ FARINI SEÇERKEN, Kaş Farının renginin kaşlarınızın ve saçlarınızın rengine uygun olduğundan emin olun. Cilt tonunuzu da dikkate alın. Eğer cilt tonunuz açıksa, hafif tonlarda bir kaş farı tercih edin. Eğer koyu bir cilt tonuna sahipseniz, soluk gözükmemek için sıcak tonlarda bir kaş farına ihtiyacınız olacak.

KAŞLARINIZI BELİRGİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE gerekli temizliğ yapın. Kaşlarınızın arasını cımbızla alın. Bunu yaparken kaşlarınızın başladığı yerin göz çukuru ile aynı hizada olduğundan emin olun. Doğal kaş çizgisi ve kavisi altındaki kılları alın. Uzun olan ve böylece kaş şeklinizin dışına çıkan kaşları kısaltın.

KAŞLARI BELİRGİNLEŞTİRMEYE iç köşeden veya kaşların en seyrek olduğu yerden başlayın. Kaşlarınızın başladığı yerden yukarı doğru taramaya başlayın. Daha sonra kavis boyunca kadar tarayın. Kılların görüntüsüne benzetmek için kısa ve hafif darbeler uygulayın.

EĞER KAŞLARINIZ DAĞINIK VEYA BAŞA ÇIKILMAZSA, kaşlarınıza hafifçe Brow Shaper uygulayın.