Ara

Daha Pürüzsüz bir Cilt

Renkeşitsizliğini nasıl yönetirsiniz?

Hazırlan & Aydınlat

Göz altı makyajı cildinizin yorgun görüntüsünü alarak sizi daha canlı bir görünüme kavuşturur. Hydrating Eye Cream göz altlarınıza tazelemesi ve nemlendirmesi için uygulayın. Renk kusurlaruını kapatmak için Corrector ve Creamy Concealer uygulayın.

Renk Eşitleme

Cildinizdeki hiperpigmentasyonu kontrol altına almak için, Skin Foundation SPF 15 başlayın. Formulündeki sarı alt tonu sayesinde cildinizdeki grilikleri dengeleyecektir. Foundation Brush kullanarak uygulayınız ve daha fazla kapatıclık istediğiniz bölgelere bu fırça ile bir kaç uygulama daha yapınız

Kapatıcılık Yaratın

Fondöten uygulayarak kapatamadığınız noktalar için Skin Foundation Stick—kremsi ve kolay dağıtılabilen formulü— tercih edebilirsiniz. Dağıtma işlemini Full Coverage Face Brush kullanarak kompakt haraketlerle yapınız.

Çizin ve Belirginleştirin

Yüzünüzün köşelerini belirlemek insanların dikkatini pozitif yönde size vermelerini sağlayacaktır. Dark Brow Kit ile doldurun ve şekillendirin, daha sonra Ultra Fine Eye Liner Brush kullanarak Long-Wear Gel Eyeliner in Caviar Ink tonunu üst kirpik diplerinize eyeliner olarak sürün.