Ara

%100 Netlik

Hassas ve akneye meyilli cildinizi nasıl yatıştırarak kızarıklığı doğal tonlara eşitlersiniz?

Cildi Yatıştırmak için

Cildinizi 2-3 damla Bobbi Brown Remedies Skin Relief No. 80 uygulayarak hazırlayın. Remedies Skin Relief No.80 alg kompleksi içerir ve cildinizi gözle görülür bir biçimde tedavi eder ve sıkılaştırır.

Göz Altı Renk Eşitsizliğini Nötrleyin

Corrector and Creamy Concealer uygulayarak renk eşitsizliklerini düzenleyin ve koyu renkli halkaların görünümünü azaltın; ürünleri Concealer Brush ile alt kirpik diplerinizde uygulayabildiğiniz en yakın noktaya kadar uygulayın ve koyulaşmaya meyilli bölgeleri unutmayınız.

Eşit Cilt Tonu

Sarı alt tonlu ve cilt tonunuzu eşitleyecek bir fondöten olan Skin Foundation SPF 15 kızarıklıklara uygulayarak cildinize bir sıcaklık katın. Daha pürüzsüz bir cilt ve orta dereceli bir kapatıcılık için Foundation Brush uygulama için ihtiyacınız olan tek şey.

Yüzünüzü Çerçeveleyin

Zayıf kaşlar ciltte kaybolabilir. Light Brow Kit'i kullanarak kaşlarınıza form kazandırabilir ve yumuşakça yüzünüzü çerçeveleyebilirsiniz. Doğru siyah maskara yüzünüzü belirginleştirip gözlerinizi ön plana çıkarır ; 2-3 kat uygulayacağınız Smokey Eye Mascara bu adım için kusursuz bir seçim olacaktır.