Ara

YOĞUN NEMLENDİRİCİ
VE GÜÇLÜ BAKIM

Aydınlatıcı&Onarıcı

Extra Eye Repair Cream

Cilt Tipi: Yağlı, normal, kuru, ekstra kuru

Nedir?: Zengin içeriğiyle göz çevresi bölgesindeki yorgun görünümün azalmasına yardımcı olur. Peptid, doğal yağ ve nemlendirici içeren bu kolajen yapılı krem, koyu gözaltı halkalarını, şişlikleri ve kırışıklıkların iyileşmesine yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?: Gündüz ve akşam kullanın. Göz bölgesinin çevresine uygulanan küçük miktar yeterli olucaktır. Concealer uygulamadan önce kremin tamamen emildiğinden emin olun.

Yoğun nemlendirici etkisi

Extra Face Oil
Extra Face Oil Bakım Yağı

Cilt Tipi: Normal, kuru, ekstra kuru

Nedir?: Susam, tatlı badem, Jojoba yağı ve E vitaminin yoğun karışımı özellikle kuru ve sıkı ciltler için idealdir. Yağlanmayan yapısı nemlendirir ve cilde parlaklık kazandırır.

Nasıl Kullanılır?: Sabah, akşam ve vücudun fazla neme ihtiyaç duyduğunda temiz cilde uygulayın. Doğal parlaklık için fondotenin üzerine dokundurabilirsiniz.

Sepete Ekle

Anında Sağlıklı Görünüm

Extra Illuminating Moisture Balm

Cilt Tipi: Yağlı, normal, kuru, ekstra kuru

Nedir?: Sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Yapısındaki Lychee özütü ve aydınlık micro inciler sayesinde bu formül cildi aydınlatırken derinin canlanmasına yardımcı olucak.

Nasıl Kullanılır?: Temiz cilde nemlendirici olarak uygulayın. Boyun, omuz ve dekolte bölgesine de uygulanabilir.

Nem&Bakım

Extra Nourishing Milk

Cilt Tipi: Normal, kuru, ekstra kuru

Nedir?: Cilt yenileyici yapısı onarım tedavisini hızlandırır ve sütlü yapısı, cilde gereken nemi verir ve cildin anında parlaklık ve sağlıklı görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?: Temiz cilde uygulayın ya da serum sonrası kullanın. Sonrasında ihtiyaca göre cildi nemlendirin. Cildin yenilenme sürecinin en yoğun olduğu zaman, akşam kullanımı için uygundur.

Nemlendirici & Onarıcı

EXTRA REPAIR MOISTURIZING BALM

Cilt Tipi: Kuru, ekstra kuru

Nedir?: Bobbi’nin olmazsa olmaz nemlendiricisi. Balm ile yağın rahatlatıcı etkisinin buluşmasıyla oluşan bu krem cilde anında daha fresh ve yumuşak görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?: Günlük kullanım için uygundur.

İpucu: Aynı etki ve mükemmel güneş koruması için Extra Repair Moisturizing Balm SPF 25‘ i de deneyin.

Güçlü Anti-Aging Tedavisi

Extra Repair Serum

Cilt Tipi: Yağlı, normal, kuru, ekstra kuru

Nedir: Extra onarıcı yapısıyla bu onarıcı serum cildinizi anında rahatlatır ve nemlendirir. Kırışıklıkların , yüz çizgilerinin azalmasına ve cildi güçlendirmeye yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?: Cilt temizlendikten ve kurulandıktan sonra favori nemlendiricinizin altına sürün.