Makyaj Derslerini Görün
Brushes
Bobbi Brown Fırçalar
Bobbi Brown Fırçalar
Hem günlük hem de özel gece makyajı için bu altı fırça olmazsa olmazınız olacak: Concealer Blender, Foundation, Face Blender, Eye Shadow, Eye Liner ve Eye Brow Brush.
Foundation Brush
Foundation Brush
Canlı bir görünüm için her fondötenle kullanın. Ayrıca bu fırçayı temizken tüm yüzünüze nemlendirici sürerken ya da yanaklarınıza Pot Rouge uygularken de kullanabilirsiniz.
Eye Brow Brush
Eye Brow Brush
Eye Brow Brush'ı kaşlarınıza Eye Shadow uygularken kullanın. Kaşın iç köşesinden başlayın ve kaşın doğal şeklini takip ederek hafif hareketlerle uygulayın.
Eye Liner Brush
Eye Liner Brush
Eye Liner Brush (ıslak ya da kuru olarak kullanılabilir) toz pudranın eyeliner olarak kolaylıkla uygulanmasını sağlar. Üst çizgi gözler açıkken de görülebilecek kadar kalın olmalıdır.
Concealer Blender Brush
Concealer Blender Brush
Concealer Blender Brush'ın sert kılları ve oval ucu Concealer'ın gözün iç köşesi ve kirpik dibi gibi ulaşması zor noktalara da sürülmesini sağlar.
Sheer Powder Brush
Sheer Powder Brush
Sheer Powder Brush; allık, Shimmer Brick ya da pudrayı kolaylıkla uygulayabileceğiniz üçü bir arada fırçadır. En doğal görünüm için fırçanın üstündeki fazla ürünü hafifçe vurarak azaltın ve o şekilde uygulayın.
Eye Shadow Brush
Eye Shadow Brush
Eye Shadow Brush kullanarak orta tondaki farı göz kapağı çizgisine kadar uygulayın. En güzel görünüm için göz renginizi ortaya çıkaracak bir ton seçin.
Brush Cleaning Spray
Brush Cleaning Spray
Makyaj uygulamaları arasında fırçaları hızlıca temizlemek için Brush Cleaning Spray'i kullanın. Ayda bir defa (dilerseniz daha sık da olabilir) Conditioning Brush Cleanser ile fırçalarınızı yıkayabilirsiniz.